Laureaci Łódzkiego Testu Informatyków

W czwartek 24 stycznia o godz. 10.00 do Sali Konferencyjnej w budynku B2 przy ul. Skorupki 6/8 laureaci drugiej edycji Łódzkiego Testu Informatyków otrzymają certyfikaty i nagrody. Organizatorzy nagrodzili 5 studentów przyznając dwa pierwsze i trzy trzecie miejsca. Łączna pula nagród to 11 tysięcy złotych.

I miejsce zajęli: Krzysztof Sierszeń (IFE) oraz Krzysztof Łachacz (EEIA), który brał udział w teście w ubiegłym roku i był jego laureatem. Nagrody za III miejsce otrzymają: Hubert Ogrodowczyk (FTIMS), Andrzej Stasiak (FTIMS) oraz Adam Zamojski (EEIA), także ubiegłoroczny laureat.
Test Informatyków odbył się 14 listopada ubiegłego roku. Jest inicjatywą Politechniki Łódzkiej oraz znanych firm z sektora ICT - Accenture, AMG.net, Comarch, Cybercom, Ericpol, Rule Financial, Symphony Teleca i Transition Technologies. Właśnie dlatego, że zadania testowe przygotowali zewnętrzni specjaliści jest to przedsięwzięcie unikatowe na polskim rynku edukacyjnym.

Data dodania:2013-01-18
Małgorzata Trocha