Wystawa siedemdziesiąta pierwsza

WIELOŚĆ BRZMIEŃ wystawa prac pedagogów Instytutu Architektury Tekstyliów w ramach obchodów 70-lecia Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ.

Na wystawie zaprezentowali prace: Andrzej Buszka, Dariusz Chojnacki, Włodzimierz Cygan, Maciej Jabłoński, Elżbieta Kędzia, Małgorzata Łukawska, Aurelia Mandziuk-Zajączkowsak, Piotr Mastalerz, Andrzej Nawrot, Magdalena Owczarek, Halina Strzechowska-Ratajska, Tomasz Sobczak, Andrzej Szadkowski, Anna Szumigaj-Badziak, Dorota Taranek, Aleksandra Wereszka, Katarzyna Zimna. Wernisaż odbył się 9 czerwca 2017 r. o godz. 16. Wystawę można było oglądać do 21 czerwca.

Data dodania:2017-06-27
Barbara Balwicka