Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp

Fb

Sukcesy judoków PŁ na Akademickich Mistrzostwach Polski

Reprezentacje kobiet i mężczyzn Politechniki Łódzkiej znalazły się w ścisłej czołówce, zakończonych w ubiegłym tygodniu, 9 kwietnia, na Uniwersytecie Łódzkim  - Akademickich Mistrzostwach Polski w Judo.

Studentki PŁ trenowane przez Jerzego Baykowskiego zajęły III miejsce drużynowo w klasyfikacji generalnej, natomiast mężczyźni zdobyli III miejsce w klasyfikacji drużynowej uczelni technicznych. Nie zabrakło medali indywidualnych: Kamil Kroc i Monika Dziembowska zdobyli brązowe medale w klasyfikacji generalnej.

W typie uczelni technicznych medal srebrny przypadł Kamilowi Krocowi, a brązowy Dominikowi Krocowi. W Mistrzostwach Politechnikę Łódzką reprezentowało 20 zawodników (9 kobiet i 11 mężczyzn). Trenerem mężczyzn jest Tomasz Piasecki. Gratulujemy sukcesów.

Data dodania:2017-04-12