Adam Kszczot student PŁ - Sportowcem Roku

Podczas uroczystej gali Dziennika Łódzkiego, która odbyła się 9 lutego w Hotelu DoubleTree by Hilton, Adam Kszczot, student Wydziału Organizacji i Zarządzania PŁ - wicemistrz świata w biegu na 800 m w ub. roku w Pekinie, został najpopularniejszym Sportowcem Roku 2015.

W piętnastce najlepszych sportowców na 11. miejscu znalazła się Kamila Warda, studentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ - mistrzyni świata seniorek w kumite (karate tradycyjne).

Był to już 45. plebiscyt ogłoszony przez redakcję Dziennika Łódzkiego na najpopularniejszego Sportowca Roku. Wyjątkowość tego plebiscytu polegała na tym, że po raz pierwszy w historii postanowiono wyróżnić i uhonorować nie tylko najlepszych i najpopularniejszych sportowców w całym województwie, ale także w każdym powiecie

Data dodania:2016-03-14
Piotr.Binias