Rekrutacja na studia drugiego stopnia w PŁ

Jeszcze tylko w poniedziałek (22.02) w Politechnice Łódzkiej będzie prowadzona rekrutacja na studia drugiego stopnia - magisterskie. W ofercie dla kandydatów w semestrze letnim, uczelnia przygotowała studia na najbardziej atrakcyjnych kierunkach, w większości na studiach stacjonarnych

Spośród 25 zaproponowanych, są trzy kierunki prowadzone w języku angielskim: biotechnologia, elektronika i telekomunikacja oraz informatyka, które cieszą się dużym zainteresowaniem kandydatów. Będą one prowadzone w Centrum Kształcenia Międzynarodowego.

Na PŁ można będzie składać dokumenty do 22 lutego, do godz. 15.00. Na niektórych kierunkach zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne 24 lutego. Ostateczne wyniki postępowania kwalifikacyjnego podane zostaną 26 lutego. Szczegółowe informacje dla kandydatów dotyczące wymagań na studia w PŁ  znajdują się na stronie rekrutacji.

Data dodania:2016-01-14
Małgorzata Trocha