Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Znamy laureatów konkursu "Rossmanna"Największa sieć drogerii "Rossmann" rozstrzygnęła konkurs na nowy standard wykończenia wnętrz sklepów, skierowany do studentów architektury Politechniki Łódzkiej. Laureatów poznaliśmy w poniedziałek, 29 maja, podczas ogłoszenia wyników w Galerii B16 na PŁ (fotorelacja).

 

Na konkurs wpłynęło 17 prac: 10 indywidualnych i 7 zespołowych. Obecny na uroczystości Sławomir Misiak - dyrektor Działu Ekspansji w "Rossmannie" podkreślał znaczenie praktyk w zdobywaniu doświadczenia zawodowego studentów. Mówił też o zadowoleniu firmy z poziomu i efektów prac konkursowych.

 

Komisja konkursowa, w której uczestniczyli przedstawiciele PŁ, wyłoniła najlepsze pod względem architektonicznym, wizualnym i użytkowym koncepcje wykończenia sklepów. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 10 tys. zł otrzymał zespół w składzie: Nina Wojtczuk i Adela Czeczotka. Drugie miejsce i 7 tys. zł dostaną Joanna Ignaczak i Mateusz Ignaczak. Trzecie miejsca ex aequo i nagrody po 5 tys. zł  zdobyli: Aleksandra Kozłowska, Dominika Matuszewska i Adam Cylny oraz  zespół: Karina Marlińska i Anna Piasecka.  Przyznano też wyróżnienie dla Aleksandry Walasik i nagrodę w wysokości 2,5 tys. zł.

 

 W sumie w konkursie projektowania wnętrz dla  "Rossmanna" uczestniczyło 26 przyszłych architektów, studentów Politechniki Łódzkiej.


Data dodania:2017-05-29
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Laureatki I miejsca w Konkursie Rossmann: Nina Wojtczuk i Adela Czeczotka. foto. Jacek Szabela

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE