Znamy laureatów Nagród Rektora PŁ

Rozstrzygnięte zostały konkursy o Nagrody Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej. Pamiątkowe statuetki laureaci otrzymają podczas uroczystego Senatu 24 maja.

• Laureatem konkursu o nagrodę dla autora najlepszych publikacji naukowych wydanych w 2016 roku został prof. dr hab. inż. Tomasz Kapitaniak z Wydziału Mechanicznego. Otrzyma 25 000 PLN.
  • W konkursie o nagrodę dla najmłodszego pierwszego autora publikacji naukowej zwyciężyli ex aequo inż. Monika Kamocka z Wydziału Mechanicznego oraz Łukasz Maślanka z Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej. Otrzymają po10 000 PLN.
  • Nagroda za najbardziej wartościowe wdrożenie w 2016 roku przyznana została prof. dr. hab. inż. Krzysztofowi Jóźwikowi oraz prof. dr. hab. inż. Zbigniewowi Kozaneckiemu z Wydziału Mechanicznego. Wartość nagrody to 40 000 PLN.
  • Nagroda za najwyższą liczbę cytowań w 2016 roku przyznana została prof. dr. hab. inż. Tomaszowi Kapitaniakowi z Wydziału Mechanicznego. Otrzyma 25 000 PLN.

W załączniku znajduje się ogłoszenie wyników wraz z listą wszystkich uczestników konkursów.

Data dodania:2017-04-28
Agnieszka Garcarek-Sikorska