Złote dyplomy dla absolwentów Wydziału Chemicznego PŁ

Wydział Chemiczny PŁ oraz Stowarzyszenie Wychowanków Politechniki Łódzkiej zapraszają na uroczystość wręczenia Złotych Dyplomów, która odbędzie się 20 kwietnia (piątek) o godz. 15.00 w Sali Konferencyjnej Wydziału, przy ul. Żeromskiego 116.

Gościem specjalnym na wręczeniu Złotych Dyplomów na Wydziale Chemicznym będzie dr inż. Jacek Michalak. Wygłosi referat „Internet Rzeczy dalekosiężna wizja rozwoju”.

Jacek Michalak - doktor nauk chemicznych, absolwent Wydziału Chemicznego PŁ. W latach 1985-1995 nauczyciel akademicki na PŁ. W roku  1991 był stypendystą Swiss National Science Foundation i Księstwa Lichtenstein – odbył staż naukowy w Instytucie Chemii Fizycznej Uniwersytetu we Fryburgu w Szwajcarii, a w latach 1993-1994 - staż naukowy na Wydziale Chemicznym The Ohio State University w Columbus, USA. Od 1996 roku dyrektor ds. badań i rozwoju Wytwórni Klejów i Zapraw Budowlanych ATLAS. Od 2003 roku prezes zarządu Atlas Sztuki sp. z o.o., a od 2007 roku wiceprezes zarządu ds. rozwoju Grupy ATLAS.

Data dodania:2018-04-13
Logo Wydziału Chemicznego PŁ