Ponad 140 firm bierze udział w Akademickich Targach Pracy

W środę, 25 kwietnia, rozpoczęła się XIII edycja Akademickich Targów Pracy. Jak twierdzą organizatorzy to największe targi pracy w Polsce. Odbywaj się, jak co roku, w hali Expo (al. Politechniki 4).

W tej edycji Akademickich Targów Pracy, podobnie jak w poprzenich, studenci i absolwenci łódzkich uczelni mają możliwość sprawdzenia swojego CV oraz listu motywacyjnego w specjalnie utworzonej Strefie Doradczej. Mogą również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach. Dodatkowo w tej edycji przewidziane jest spotkanie z niezwykłym gościem - Dorotą Wellman.

Nad sukcesem Targów pracowało wiele organizacji: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of European Students of Technology PŁ, Biuro Karier PŁ, Erasmus Student Network - European Youth Exchange Łódź, a także Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience.

W tegorocznej edycji Sponsorami ATP są: ABB, Ericsson, Euroglas, Exaco, Grupa Tubądzin, Pracuj.pl, Procter & Gamble, Transition Technologies S.A.

Data dodania:2018-04-17
Małgorzata Trocha