Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Zbliżają się Akademickie Targi PracyJuż 25 kwietnia rozpocznie się XIII edycja Akademickich Targów Pracy.  Jak twierdzą organizatorzy to największe targi pracy w Polsce. Odbędą się, jak co roku, w hali Expo (al. Politechniki 4).

 

W tej edycji Akademickich Targów Pracy, podobnie jak w poprzenich, studenci i absolwenci łódzkich uczelni będą mieli możliwość sprawdzenia swojego CV oraz listu motywacyjnego w specjalnie utworzonej Strefie Doradczej. Będą mogą również wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach, na które ruszyły już zapisy. Dodatkowo w tej edycji przewidziane jest spotkanie z niezwykłym gościem - Dorotą Wellman, zapisy od 16 kwietnia.

 

Nad sukcesem Targów pracuje wiele organizacji: Politechnika Łódzka, Urząd Miasta Łodzi, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Board of European Students of Technology PŁ, Biuro Karier PŁ, Erasmus Student Network - European Youth Exchange Łódź, a także Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience.

 

W tegorocznej edycji Sponsorami ATP zostali: ABB, Ericsson, Euroglas, Exaco, Grupa Tubądzin, Pracuj.pl, Procter & Gamble, Transition Technologies S.A. Początek wydarzenia o godz. 10:00.


Data dodania:2018-04-17
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Akademickie Targi Pracy 2018

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE