75lat.p.lodz.pl

Zbieramy dary dla zwierząt z łódzkiego schroniska

Politechnika Łódzka dołączyła do akcji Psia kość czyli zbierania darów dla łódzkiego schroniska dla zwierząt. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki, który prowadzi akcję od kilku lat.

akcja Psia kość na PŁ

Postały tylko dwa dni na dostarczenie produktów dla psów z łódzkiego schroniska. W Politechnice Łódzkiej zbiórka darów jest prowadzona do specjalnie oznakowanych pudeł, znajdujących się w dwóch budynkach kampusu: w Bibliotece PŁ, ul Wólczańska 225 (kampus B) oraz Centrum Kształcenia Międzynarodowego, ul. Żwirki 36 (kampus A) .

Zwierzęta w łódzkim schronisku najbardziej potrzebują:

• karmy dobrej jakości  (mokrej i suchej) dla psów i kotów;
  • karmy specjalistycznej dla psów i kotów z różnymi jednostkami chorobowymi (mokrej i suchej);
  • misek (tylko  metalowych);
  • obroży, smyczy ( bez automatu);
  • tekstyliów:  kocy, ręczników, materiałów pościelowych (mogą być używane), nie są zbierane kołdry i poduszki.

Prosimy dołączcie do naszej akcji i pomóżcie zwierzakom w potrzebie.

Data dodania:2019-11-06
Małgorzata Trocha