Zaufanie do technologii tematem seminarium naukowego na PŁ

Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ zaprasza na kolejne Otwarte Seminarium Naukowe Człowiek-Biznes-Technologie. Najbliższy wykład „Zaufanie do technologii - na przykładzie humanoidów wykorzystywanych do opieki nad osobami starszymi” wygłosi dr hab. Joanna Ejdys, prof. Politechniki Białostockiej, 6 grudnia (czwartek) o godz. 16.00, w budynku Lodexu (B-9), ul. Wólczańska 226, sala 418.

- W trakcie seminarium zostanie zaprezentowana metodyka budowy modelu pomiarowego zaufania do technologii oraz jej operacjonalizacja na przykładzie wskazanej technologii - informuje dr hab. Edyta Pietrzak, organizatorka wydarzenia z Instytutu Nauk Społecznych i Zarządzania Technologiami PŁ.

Dr hab. Joanna Ejdys jest od ponad 22 lat pracownikiem Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Jej obszar naukowych zainteresowań dotyczy problematyki foresightu technologicznego, zaufania do technologii, społecznej odpowiedzialności oraz orientacji strategicznej przedsiębiorstw. Jest kierownikiem i realizatorką wielu projektów badawczych.

Plakat na seminarium na PŁ z dr hab. Joanną Ejdys.

Data dodania:2018-11-30
Małgorzata Trocha