Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Zaufanie do technologii tematem seminarium naukowego na PŁWydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ zaprasza na kolejne Otwarte Seminarium Naukowe Człowiek-Biznes-Technologie. Najbliższy wykład „Zaufanie do technologii - na przykładzie humanoidów wykorzystywanych do opieki nad osobami starszymi” wygłosi dr hab. Joanna Ejdys, prof. Politechniki Białostockiej, 6 grudnia (czwartek) o godz. 16.00, w budynku Lodexu (B-9), ul. Wólczańska 226, sala 418.

 

- W trakcie seminarium zostanie zaprezentowana metodyka budowy modelu pomiarowego zaufania do technologii oraz jej operacjonalizacja na przykładzie wskazanej technologii - informuje dr hab. Edyta Pietrzak, organizatorka wydarzenia z Instytutu Nauk Społecznych i Zarządzania Technologiami PŁ.


Dr hab. Joanna Ejdys jest od ponad 22 lat pracownikiem Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Jej obszar naukowych zainteresowań dotyczy problematyki foresightu technologicznego, zaufania do technologii, społecznej odpowiedzialności oraz orientacji strategicznej przedsiębiorstw. Jest kierownikiem i realizatorką wielu projektów badawczych.

 

Plakat na seminarium na PŁ z dr hab. Joanną Ejdys.


Data dodania:2018-11-30
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE