Zatoka Sportu PŁ ma nowe korty do badmintona

Dobra informacja dla fanów badmintona. W Zatoce Sportu PŁ powstały trzy nowe korty, oprócz czterech funkcjonujących dotychczas na trzecim piętrze.

Nowe korty w Zatoce Sportu PŁ

- Korty znajdują się w przestronnej hali sportowej z profesjonalnym oświetleniem zamontowanym po bokach. Wysokość hali wynosi 15 m. Nawierzchnia to Taraflex firmy Gerflor zapewniający komfort i bezpieczeństwo dostosowane do wszelkich rodzajów sportów i rekreacji - informuje Arlold Lorenc z Zatoki Sportu PŁ. - Będzie można na nich grać w poniedziałki, środy oraz weekendy z wyłączeniem dni świątecznych, wolnych od pracy lub zarezerwowanych na inne wydarzenia.

Czas wynajęcia jednego kortu - 60 minut.  Cena w dni powszednie w godz. 8:00-16:00 wynosi 30 zł, w godz. 16:00-21:00 – 45 zł. Honorowane są  karty sportowe z rodziny Multisport, a także OK System oraz Fitprofit.

Korty można rezerwować: mailowo na adres bok@zatokasportu.pl, telefonicznie pod numerami 42 631 29 77; 42 631 29 76 lub bezpośrednio w Punkcie Informacyjnym lub kasie Zatoki Sportu PŁ. Jest też możliwość wypożyczenia rakietek oraz lotek do gry w badmintona. Za wypożyczenie rakietki pobierana jest opłata w wysokości 2 zł za sztukę.

Data dodania:2019-03-29
Małgorzata Trocha