W Zatoce Sportu PŁ mecze ekstraligi unihokeja

W najbliższy weekend (12-13 stycznia) w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 10) zostanie rozegrany dwumecz Salming Ekstraligi Unihokeja pomiędzy AZS Politechnika Łódzka i TLU Kala Izolacje Toruń. Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, zaś niedzielny o 12:00.

Unihokej AZS PŁ  foto. Jacek Szabela

Podczas dwumeczu, dla kibiców rozgrywek unihokejowych, zostaną przeprowadzone konkursy z nagrodami przygotowanymi przez Politechnikę Łódzką.

- To już ostatni mecz fazy grupowej, który rozgrywamy na naszym terenie i bardzo potrzebny jest nam doping kibiców – zachęca menedżer zespołu z PŁ - Robert Benkes. - Drużyna z Torunia, jak dotąd nie zdobyła żadnego punktu. To oznacza, że zawodnicy TLU przyjdą do Łodzi niezwykle zmotywowani, by pokazać kibicom unihokeja w Polsce, że stać ich na wygrywanie meczów.

W sezonie 2018/2019 w ekstralidze gra 14 zespołów, które podzielono na 3 grupy. Drużyna z PŁ gra w grupie B złożonej z pięciu zespołów. Po rozegranych 12 meczach łódzki zespół znajduje się na 3. miejscu w grupie, ustępując tylko o jeden punkt drużynie SKS Olimpia Łochów. Liderem grupy jest MUKS Zielonka, z którym AZS Politechnika Łódzka rozegra na wyjeździe ostatni mecz fazy zasadniczej.

Data dodania:2019-01-08
Unihokej w Zatoce Sportu PŁ. foto. Archiwum PŁ