Zasady pobierania opłat za usługi edukacyjne i inne usługi świadczone przez Politechnikę Łódzką oraz warunki i tryb ustalania obniżonych opłat

Politechnika Łódzka pobiera opłaty za świadczone usługi edukacyjne z tytułu:

1. kształcenia studentów na studiach niestacjonarnych;
  2. powtarzania określonych zajęć na studiach stacjonarnych oraz stacjonarnych studiach doktoranckich z powodu niezadowalających wyników w nauce;
  3. powtarzania określonych zajęć na studiach niestacjonarnych z powodu niezadowalających wyników w nauce;
  4. prowadzenia studiów podyplomowych, kursów dokształcających oraz szkoleń;
  5. przeprowadzania potwierdzania efektów uczenia się.

Politechnika Łódzka ponadto może pobierać opłaty za świadczone usługi edukacyjne związane z:

1. prowadzeniem studiów w języku obcym;
  2. prowadzeniem zajęć nieobjętych planem studiów w tym zajęć uzupełniających efekty kształcenia niezbędne do podjęcia studiów drugiego stopnia na określonym kierunku.

Szczegółowe informacje zawiera załączona uchwała.

Szczegółowe zasady oraz wysokość pobieranych opłat za usługi świadczone przez uczelnię opisane są w komunikacie.

Student/doktorant może strać się o obniżenie naliczonej opłaty-szczegóły na ten temat zawarte są w informacji dot. obniżania opłat.

Data dodania:2017-07-03
Agnieszka Garcarek-Sikorska