Zaproszenie na ECOmade Festival i międzynarodową konferencję naukową

Do 10 listopada można zgłaszać się do udziału w międzynarodowej konferencji "Odnawialna przestrzeń projektowania", która odbędzie się 30 listopada i 1 grudnia 2017 r. w Centrum Nauki i Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Konferencja jest organizowana przez Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, Politechnikę Łódzką oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego. Wydarzenie towarzyszy ECOMADE FESTIVALOWI odbywającemu się w tym roku już po raz czwarty w ASP w Łodzi. Imprezy te odbywają się w myśl idei i wartości ekologii jako elementu procesu kreacji projektowej.

Celem konferencji jest uświadomienie środowiskom związanym ze sztuką i designem, jak ważny jest aspekt ekologiczny w projektowaniu. Referaty wygłaszane przez akademików powinny poruszać zagadnienia dotyczące zrównoważonej przestrzeni w projektowaniu i korzystania z odnawialnych materiałów.

Wystąpienia konferencyjne można zgłaszać w wersji polskiej lub angielskiej. Referaty pozytywnie ocenione przez recenzentów zostaną opublikowane w recenzowanej monografii pokonferencyjnej. Wybrane artykuły mogą zostać umieszczone w czasopismach naukowych „Gospodarka w praktyce i teorii” oraz „Sztuki”.

Formularz zgłoszeniowy (znajduje się w załączeniu) można przesłać na adres:izabela.wojtyczka@asp.lodz.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty dojazdu, noclegu i wyżywienia. Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Łodzi przygotuje dla uczestników materiały konferencyjne, przerwy kawowe oraz zaprasza na uroczystą galę finałową ECOMADE FESTIVALU.

Data dodania:2017-10-16
Agnieszka Garcarek-Sikorska