XII edycja konkursu o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ

Prorektor ds. nauki Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs o stypendia naukowe z Własnego Funduszu Stypendialnego PŁ na 2020 r.

Szczegóły konkursu określone zostały w Regulaminie Własnego Funduszu Stypendialnego Politechniki Łódzkiej znajdującym się tutaj

Osoba zgłaszająca się do konkursu składa:

• podanie o stypendium naukowe (wzór: Zał. nr 1 do Regulaminu),
  • formularz zgłoszeniowy (wzór: Zał. nr 2 do Regulaminu),
  • informację o dotychczasowym dorobku naukowym (wzór: Zał. nr 3 do Regulaminu),
  • życiorys,
  • program prac badawczych do zrealizowania w roku 2020.

Granica wieku:

• 45 lat oznacza, że o stypendia na rok 2020 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1974 lub później,
  • 35 lat oznacza, że o stypendia na rok 2020 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1984 lub później,
  • 28 lat oznacza, że o stypendia na rok 2020 mogą starać się kandydaci urodzeni w roku 1991 lub później.

Kandydaci nieposiadający stopnia naukowego doktora habilitowanego dołączają do dokumentacji opinię opiekuna naukowego.

Po zakończeniu okresu pobierania stypendium stypendyści powinni złożyć prorektorowi ds. Nauki PŁ sprawozdanie z realizacji przedstawionego programu badań.

Bliższych informacji o konkursie udziela Dział Nauki PŁ (tel. 42 631 20 40; 20-44)

Zgłoszenia (z adnotacją: Własny Fundusz Stypendialny PŁ) należy przesłać lub przekazać osobiście do 31 października 2019 roku do Działu Nauki PŁ (budynek Instytutu Papiernictwa i Poligrafii, B17, Łódź, ul. Wólczańska 223, parter, pokój 7).

Data dodania:2019-09-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska