X Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017​

A+ / A-

W ramach tegorocznego, jubileuszowego Forum, Klaster ICT organizuje panel dyskusyjny "Technologie 5G dla Łodzi”. W debacie weźmie udział rektor PŁ, prof. Sławomir Wiak, przewodniczący ICT Klaster Centralna Polska. Zapraszamy do udziału w dyskusji, w poniedziałek, 16 października, w godz. 18.00-19.30 do hotelu Andels w Łodzi.

- Technologie 5G to kolejny etap rozwoju telekomunikacji.  Jej odpowiednie wykorzystanie ma szansę  znacząco wpłynąć na komfort naszego życia. Pozwoli również na poprawę funkcjonowania i zarządzania miastem. 5G umożliwi w łatwy i bezprzewodowy sposób sterowanie kompleksami budynków. To szansa na szybki rozwój, poprawę organizacji, jak i ulepszenia, które wpłyną na komfort życia mieszkańców Łodzi - informują organizatorzy na stronie wydarzenia.

Na Forum spotkają się reprezentanci małych i średnich przedsiębiorstw oraz naukowcy, aby podzielić się swoimi doświadczeniami oraz poszukiwać nowych obszarów rozwoju. Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji znanych polskich i zagranicznych ekspertów, wziąć udział w branżowych panelach tematycznych i nawiązać nowe kontakty biznesowe.

X Europejskie Forum GospodarczeŁódzkie 2017 odbędzie się w dniach 16-17 października. Wydarzenie stanowi platformę wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata biznesu, nauki i władzami samorządowymi.

Zapraszamy do udziału w X Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017. Rejestracja i program znajduje się na stronie internetowej.

Data dodania:2017-10-10
X Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi.