Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Wystawa sześćdziesiąta dziewiątaMALOWANE ŚWIATŁEM fotografia - Magdalena Owczarek. Dr inż. Magdalena Owczarek jest pracownikiem naukowo-dydatktycznym w Instytucie Architektury Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.

 

W 1997 r. ukończyła studia na Wydziale Włókienniczym PŁ jako absolwentka pierwszego rocznika specjalności Architektura Tekstyliów. Pracę w Katedrze Architektury Tekstyliów rozpoczęła w 2000 roku na stanowisku asystenta, a od 2006 roku na stanowisku adiunkta już w Instytucie Architektury Tekstyliów. Jej zainteresowania naukowe i artystyczne dotyczą zagadnień: cyfrowej analizy obrazu tekstyliów i oceny ich jednorodności, projektowania tekstyliów i ubioru, ich konstrukcji i realizacji, tkactwa i wikliniarstwa artystycznego. Jest autorem publikacji naukowych, referatów konferencyjnych, monografii o zasięgu międzynarodowym i krajowym. Wernisaż odbył się 4 kwietnia 2017 r. o godz.13.30 wystawę można było oglądać do 22 kwietnia.


Data dodania:2017-04-28
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Barbara Balwicka,
Zdjęcia
malowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_2.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_3.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_4.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_5.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_6.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_7.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_8.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_9.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_10.jpgmalowane_swiatlem_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_11.jpg

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE