Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Wystawa sześćdziesiąta szóstaGEOMETRIA i przestrzeń wystawa Anny Szumigaj-Badziak - obiekty malarskie, grafika cyfrowa i plakat.

 

"Projekty artystki nie krzyczą, wręcz przeciwnie, każą odkrywać przedstawiany świat, co jest zabiegiem bardzo ciekawym i wyróżniającym się na tle, często hałaśliwych i przegadanych, realizacji z podobnego obszaru poszukiwań. Niewątpliwą zaletą twórczości tej artystki jest wysmakowany kolor i kompozycyjna spójność. Każda z tych prac jest intrygującą i wielopiętrową strukturą, budującą potencjalne przestrzenie i znaczenia poruszające do różnych skojarzeń. (fragment tekstu Prof. PŁ Dariusza Chojnackiego z katalogu wystawy).

Dyplom w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi w 1990 r. na Wydziale Grafiki. Uprawia grafikę użytkową i malarstwo. W roku 2013 uzyskała tytuł doktora w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne w Akademii Sztuk Pięknych im. Wł. Strzemińskiego w Łodzi. Praca dydaktyczna w zakresie projektowamia grafiki płaskiej i przestrzennej, projektowania identyfikacji i komunikacji wizualnej na Kierunku Wzornictwo w Instytucie Architektury Tekstyliów na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów  Politechniki Łódzkiej. Wernisaż odbył się 02.03.2017 o godz. 13 wystawa potrwa do 18.03.2017.

 


Data dodania:2017-03-16
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Monika Pogorzelska,
Zdjęcia
geometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_plakat.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_2.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_3.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_4.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_5.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_6.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_7.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_8.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_9.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl_10.jpggeometria_i_przestrzen_galeria_biblio-art_biblioteka_pl.jpg

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE