Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Wystawa siedemdzisiąta szóstaGAUDI I JEGO ŚWIAT wystawa fotografii Krzysztofa Wojciechowskiego pracownika Instytutu Inżynierii Środowiska i Instalacji Budowlanych Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ.

 

Dr hab. Krzysztof Wojciechowski jest członkiem Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego (od 1971 r.), Związku Polskich Artystów Fotografików (1993 r.), Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców (od 2004 r.) W latach 2000-2006 r. był Prezesem ŁTF, od 2017 r.  członek Zarządu SPAF Okręgu Łódzkiego.  Autor 17 wystaw indywidualnych i uczestnik ponad 100 zbiorowych w Polsce i za granicą. Zaprezentowana ekspozycja obejmuje ponad 30 zdjęć pokazujących najważniejsze obiekty A. Gaudiego : Palau Guell, Park Guell, Casa Batllo, Casa Mila oraz Sagrada Familia. Na zdjęciach K. Wojciechowski koncentruje się przede wszystkim na detalu architektonicznym tworząc kompozycje przepełnione ekspresją lub wyciszone i nastrojowe. Wernisaż odbył się 21.11.2017 r. o godz. 14 a wystawa potrwa do 13.12.2017 r.

 


Data dodania:2017-11-30
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Monika Pogorzelska,
Zdjęcia
gaudi_i_jego_swiat.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_2.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_4.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_3.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_5.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_6.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_7.jpggaudi_i_jego_swiat_wojciechowski_galeria_biblio-art_8.jpg

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE