Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Wystawa siedemdziesiąta piątaGAME GRAPHICS CONCEPT to wystawa prac powstałych w ramach ścieżki artystycznej 9. Ogólnopolskiego Konkursu Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych.

 

Ścieżka ta poświęcona jest wyłonieniu najzdolniejszych projektantów i artystów, których prace mogą wpłynąć na rynek gier wideo. Organizatorem wydarzenia był Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej oraz Wydział Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Na wystawie mogliśmy zobaczyć plansze z grafikami przedstawiającymi postaci i środowiska z nagrodzonych gier. Atrakcją finisażu, który odbył się 17 listopada 2017 r. o godz. 13 była możliwość zagrania w niektóre z gier. Wystawę można było oglądać w dniach 14-17 listopada 2017 r.


Data dodania:2017-11-30
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Monika Pogorzelska,
Zdjęcia
game_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_2.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_3.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_4.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_5.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_6.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_7.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art_8.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art.jpggame_graphic_concept_-_galeria_bibli-art

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE