Wystawa "Od Do ..." w Galerii Biblio-Art PŁ

Na Politechnice Łódzkiej w Galerii Biblio-Art otwarto 17 stycznia wystawę Grupy "Od Do ...", którą tworzy pięć łódzkich artystek: Joanna Apanowicz, Aleksandra Mańczak, Milena Romanowska, Elżbieta Szczeblewska, Joanna Wiszniewska-Domańska (fotorelacja).

Nazwa grupy podkreśla róznorodny wachlarz postaw twórczych, uprawianych dyscyplin i technik przez autorki prezentiowanych prac.

Ekspozycja w Galerii Biblio-Art również pokazuje ich różnorodne postawy artystyczne. Na wystawie zostały zaprezentowane: rysunek i grafika - J. Wiszniewskiej-Domańskiej, malarstwo - M. Romanowskiej i E. Szczeblewskiej, rzeźba - J. Apanowicz i fotografia - A. Mańczak.

Prace można będzie ogladać do 6 lutego. Galeria Biblio-Art mieści się w Bibliotece PŁ, ul. Wólczańskiej 223 ( I piętro).

Grupa " Od Do..." w galerii Biblio Art PŁ, fot. Jacek Szabela

Data dodania:2019-01-14