Wydarzenia kulturalne

W tym tygodniu zaplanowano w Politechnice kilka kulturalnych wydarzeń.

We wtorek, 21 listopada

Gaudi i jego świat w Galerii Biblio-Art

W Bibliotece Politechniki Łódzkiej Galeria Biblio-Art rozpoczyna nowa wystawę. „Gaudi i jego świat” - to wystawa fotografii Krzysztofa Wojciechowskiego, pracownika Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska profesora PŁ. Wernisaż odbędzie się we wtorek o godzinie 14.00, a wystawa potrwa do 13 grudnia 2017.

Kolumna-Las Miasto Ogród

Na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ (Al. Politechniki 6) o godzinie 17:00 rozpocznie się wernisaż wystawy pt. „Kolumna - Las Miasto – Ogród”. Jego organizatorem jest Koło Naukowe IX Piętro PŁ.

Na parterze Instytutu Architektury i Urbanistyki wystawione będą prace inwentaryzacyjne, drewnianych domów letniskowych wykonane przez studentów architektury w Łasku Kolumnie w 2016 r. oraz fotografie plenerowe wykonane podczas pomiarów terenowych. Autorami fotografii są studenci z Koła Naukowego Analog.

Imprezą towarzyszącą będzie wystawa stowarzyszenia Zielona Kolumna „Kolumna na starych zdjęciach”.

w czwartek 23 listopada

Czwartkowe Forum Kultury

W cyklu Czwartkowe Forum Kultury odbędzie się o godz. 18:00 spotkanie zatytułowane „W sporcie nie ma nic pewnego”. Gościem będzie Artur Partyka, lekkoatleta, skoczek wzwyż, olimpijczyk. Spotkanie poprowadzi gospodyni Forum prof. Anna Jeremus-Lewandowska.

Miejsce: Aula Widowiskowa, al. Politechniki 3a.

Data dodania:2017-11-20
Ewa Chojnacka
Gaudi i jego świat - wystawa w Galerii Biblio-Art na PŁ.