Współpraca receptą na sukces. Seminarium na PŁ

Politechnika Łódzka oraz Centrum Systemów Softdesk zapraszają 22 maja (wtorek) pracowników i studentów PŁ na seminarium „Going Digital: Technologia Bentley Systems akceleratorem modelowania i projektowania infrastruktury technicznej”.

Tematyka seminarium nawiązuje do wybranych zagadnień z obszarów strategicznych programów: „PRZEMYSŁ + Gospodarka oparta o dane” oraz  „Strategii na rzecz odpowiedzialnego rozwoju”.

Według organizatorów seminarium, praktyczne wdrożenie odpowiednich programów edukacyjnych, z zastosowaniem współczesnych narzędzi naukowych i inżynierskich oraz włączenie w realizację tych zadań społeczności akademickiej i kadry technicznej polskiego przemysłu, jest kluczem do sukcesu.

Grafika CSSoffdesk.

Centrum Systemów Softdesk, korzystając ze swojego doświadczenia i w oparciu o programy komercyjne, tj. oprogramowanie Bentley Systems, pozwalające na integrację wielobranżowych działań w zakresie projektowania i utrzymania infrastruktury, pokaże, że można uzyskać oczekiwane efekty.

BI ProdTrainingPartner_logo

Program seminarium:

12:00  Rektor Politechniki Łódzkiej - prof. dr. hab. inż. Sławomir Wiak, dr inż. Maciej Rydlewicz, Centrum Systemów Softdesk.

12:15  Vinayak Trivedi, VP Bentley Institute, „World is going digital, so must construction and maintenance of infrastructure. Bentley’s vision for a new paradigm in managing change, to create a truly reliable, reusable, and scalable database resulting in high performing projects and improved asset performance”.

13:15  Dr inż. Maciej Rydlewicz, „Rurociągi jako interdyscyplinarny element infrastruktury – model i normatywne analizy numeryczne w technologii zgodnej z koncepcją Going Digital”.

14:15  Zaproszeni goście, „Nauka, edukacja, wsparcie techniczne i organizacja projektu jako elementy niezbędne do skutecznych wdrożeń inżynierskich” – prezentacje wybranych projektów, dyskusja z uczestnikami wdrożeń przemysłowych.

15:00  Michał Lipiński, „Inżynierskie narzędzia do modelowania i analiz konstrukcji budowlanych – Bentley ProStructures”.

15:45  Panel dyskusyjny – pytania i odpowiedzi.

16:00  Zakończenie seminarium.

Seminarium odbędzie się w Auli IFE, budynek A16, ul. Żwirki 36, w godzinach 12:00–16:00. Organizatorzy proszą o wypełnienie zgłoszenia uczestnictwa, korzystając z formularza na stronie internetowej lub przesłanie informacji o planowanym uczestnictwie na adres e-mail: biuro@softdesk.pl

Data dodania:2018-05-15
Małgorzata Trocha