Women in Tech Summit - bilety dla studentów i pracowników PŁ

Politechnika Łódzka jest akademickim partnerem Women in Tech Summit. Impreza odbędzie się online 8 i 9 grudnia, a na studentów i pracowników czeka 300 bezpłatnych biletów, które można pobrać ze strony internetowej.

Perspektywy Women in Tech Summit 2020 to wydarzenie łączące tematykę naukową oraz technologiczną, kierowane do społeczności akademickiej kierunków technicznych i ścisłych.

Wśród tegorocznych prelegentek znalazły się m.in. astronautka Anna L. Fisher, ambasador USA Georgette Mosbacher czy Mariya Gabriel, komisarz do spraw innowacji i młodzieży Komisji Europejskiej.

Odwiedzający wirtualne stoisko PŁ będą mieli szansę lepiej poznać uczelnię i dowiedzieć się, jak dołączyć do grona studentów Politechniki Łódzkiej. Swoje wystąpienia będą miały:

• dr inż. Anna Jaruga-Rozdolska (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska) - "Architecture 4.0. From architecture to astronomy".
  • dr inż. Katarzyna Znajdek (Wydział Elektotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki) - "Photovoltaics - Energy form the sun - Energy od the future".
  • dr inż. Dorota Kamińska (Instytut Mechatroniki i Systemów Informatycznych) - "Virtual Reality - the technology of the future".

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie internetowej.

Data dodania:2020-11-12
Agnieszka Garcarek-Sikorska
perspektywy women in tech summit