75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Wolontariat Junior 

 

W naszej ofercie dla Was jest tzw. Wolontariat Junior
 

Jeśli masz ukończone 13 lat i byłeś choć raz studentem Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego Politechniki Łódzkiej, masz niepowtarzalną szansę zobaczyć ŁUD zza kulis.

 

Stworzyliśmy okazję do połączenia zabawy, nauki i pracy. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do nas, musisz zarezerwować sobie trzy soboty w godzinach od 9.00 do 14.00 - terminy podane są w zakładce "plan wykładów".

 

 

To, co do tej pory tylko obserwowałaś/eś  jako uczestnik ŁUD, teraz stanie się Twoim udziałem. Do Twoich zadań będzie należało wprowadzanie dzieci do sali, wskazywanie im miejsc oraz stemplowanie indeksów. Dorośli studenci udzielą Ci wszelkich niezbędnych wskazówek.

 

 

Otrzymasz koszulkę, identyfikator i zaświadczenie o uczestnictwie w wolontariacie po roku bycia wolontariuszem. Będziesz miał/a również możliwość uczestnictwa w trzech wykładach.

 

 

Jeśli chcesz pomóc w tworzeniu Łódzkiego Uniwersytetu Dziecięcego, możesz zgłosić do nas swoją kandydaturę na adres: lud.info@info.p.lodz.pl.Twoja decyzja musi być przemyślana, to nie jest zabawa, ale bardzo odpowiedzialne zadanie. Przed przyjęciem
w szeregi wolontariuszy, będziemy chcieli się z Tobą spotkać i bliżej Cię poznać.


 

 

Zapraszamy!

 


Data dodania:2008-01-03
Data aktualizacji2019-01-28

Wprowadzone przez:
Małgorzata Urbaniak,
Pliki do pobrania
ZałącznikWielkość
oswiadczenia_wolontariat_junior_3.pdf142.38 KB

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE