Ostatnie dni rejestracji do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁ

Politechnika Łódzka przygotowała bardzo ciekawą propozycję kształcenia dla młodych naukowców. - Jeśli myślisz o naukowej ścieżce rozwoju lub fascynują Cię osiągnięcia nauki i techniki, to zapraszamy do nowej Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej (ISD) Politechniki Łódzkiej -  zachęcają władze uczelni. Jeszcze tylko do poniedziałku (9.09) można składać dokumenty.

W IDS oferujemy 12 ścieżek kształcenia, elastyczny i innowacyjny program edukacji prowadzony w języku angielskim, wykłady profesorów wizytujących, mobilność i uczestnictwo w szkołach letnich oraz projektach naukowych. Oprócz podstawowych stypendiów dla doktorantów,  przewidziane są również stypendia motywacyjne dla najlepszych studentów.

Nauka w Szkole Doktorskiej na Politechnice Łódzkiej umożliwi poznanie naukowców z całego świata, a także realizację innowacyjnych projektów. Absolwenci uzyskają kompetencje oraz umiejętności, które z powodzeniem  będą mogli wykorzystać nie tylko w pracy naukowca, ale również w biznesie czy innych sektorach.

Od 5 sierpnia można rejestrować się w systemie rekrutacji. Składanie dokumentów od 26 sierpnia do 9 września 2019 roku. Rozmowy rekrutacyjne będą prowadzone od 11 do 16 września.

Więcej informacji na stronie Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej  PŁ.

Data dodania:2019-07-24