75lat.p.lodz.pl
Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

Ostatnie dni rejestracji do Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁPolitechnika Łódzka przygotowała bardzo ciekawą propozycję kształcenia dla młodych naukowców. - Jeśli myślisz o naukowej ścieżce rozwoju lub fascynują Cię osiągnięcia nauki i techniki, to zapraszamy do nowej Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej (ISD) Politechniki Łódzkiej -  zachęcają władze uczelni. Jeszcze tylko do poniedziałku (9.09) można składać dokumenty.

 

 

W IDS oferujemy 12 ścieżek kształcenia, elastyczny i innowacyjny program edukacji prowadzony w języku angielskim, wykłady profesorów wizytujących, mobilność i uczestnictwo w szkołach letnich oraz projektach naukowych. Oprócz podstawowych stypendiów dla doktorantów,  przewidziane są również stypendia motywacyjne dla najlepszych studentów.


Nauka w Szkole Doktorskiej na Politechnice Łódzkiej umożliwi poznanie naukowców z całego świata, a także realizację innowacyjnych projektów. Absolwenci uzyskają kompetencje oraz umiejętności, które z powodzeniem  będą mogli wykorzystać nie tylko w pracy naukowca, ale również w biznesie czy innych sektorach.


Od 5 sierpnia można rejestrować się w systemie rekrutacji. Składanie dokumentów od 26 sierpnia do 9 września 2019 roku. Rozmowy rekrutacyjne będą prowadzone od 11 do 16 września.


Więcej informacji na stronie Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej  PŁ.


Data dodania:2019-07-24
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha
Zdjęcia
ankieta koronwirus

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE