Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Zatoce Sportu PŁ

Tegoroczny, 27. finał WOŚP zapowiada się wyjątkowo. Po raz pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawita do Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej. W niedzielę, 13 stycznia, zapraszamy na dzień otwarty w Zatoce Sportu PŁ oraz na Motor Show do Hali EXPO, wydarzenia zorganizowane przez studentów Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji WZiIP (ul. Piotrkowska 266), gdzie mieści się sztab PŁ.

Grafika na WOŚP na PŁ

- W bogatym programie niedzielnego wydarzenia w Zatoce Sportu PŁ, w godzinach 11:00-13:45 zaplanowaliśmy zajęcia nauki oraz doskonalenia technik pływania dla osób w każdym wieku. Oczywiście pod czujnym okiem instruktorów  - informuje Dominika Wiśniewska, organizatorka wydarzenia, studentka zarządzania i inżynierii produkcji na PŁ. - Dzieci od 4 do 13 lat zachęcamy do zabawy z animatorami na płytkiej części basenu. Od godziny 16:00 do 18:00 zapraszamy na wyjątkowy Maraton Aqua Fitness. Cały dzień będzie otwarty Fit Fabric w Zatoce Sportu (7:00-21:00), goście będą mogli przekazać datki do puszki WOŚP. Jeśli chodzi o Centrum Wspinaczkowe Fiord to będzie możliwość wejścia na ściankę wspinaczkową w godzinach otwarcia 10:00-21:00, po uprzednim wsparciu WOŚPu.

Na wszystkie zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja telefoniczna lub sms-owa. Tel: 666-382-710.

W Hali Expo w godzinach 10:00-20:00 odbędzie się wystawa przeróżnych samochodów zatytułowana „WZiIP MOTOR SHOW dla 27. finału WOŚP”, której partnerem jest Expo-Łódź.

- Jeśli chodzi o naszych wystawców w Hali EXPO to mogę wymienić: Retro Pasjonatów, którzy zorganizują wystawę tematyczną „Turystyka PRL”, Łódzki Klub Offroadowy, JDM Łódź, Mazdaspeed grupa łódzka, Dark Squadron, Berserkers FG, Iron Warriors PŁ, Lodz Solar Team PŁ - informuje Damian Socha, student zarządzania i inżynierii produkcji na PŁ. - Wszystkie atrakcje łączy jeden dobroczynny cel, który przyświeca naszemu działaniu, a mianowicie zebranie jak największej liczby pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Partnerami obu wydarzeń 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są: Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji PŁ, Zatoka Sportu PŁ, Hala Expo oraz Cosmetics Zone,TME Kariera,Fitness Fun, Centrum Wspinaczkowe Fiord, Siłownia Fit Fabric, Solo Pizza, Fiero Pizza, Koło Naukowe BHPiE, Koło Naukowe Kryminalistyki z Wydziału Prawa UŁ, Fundacja DKMS.

Data dodania:2019-01-07
Małgorzata Trocha