Warsztaty ERC współorganizowane przez PAN i University of Cambridge

Polska Akademia Nauk i University of Cambridge organizują 14-15 czerwca br. warsztaty przygotowujące reprezentantów nauk o życiu, ścisłych i inżynieryjnych do aplikowania o granty ERC (Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych).

Spotkanie jest dedykowane w szczególności naukowcom planujących składanie wniosku o granty Starting i Consolidator, tj. w momencie aplikowania o grant będących odpowiednio 2-7 oraz od 7-12 lat po uzyskaniu tytułu doktora.

Rejestracja na wszystkie wydarzenia możliwa jest za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego tutaj najpóźniej do 4 czerwca 2018 r.

W przypadku znacznego zainteresowania, może być przeprowadzona selekcja nadesłanych wniosków.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Więcej informacji na temat warsztatów, a także program spotkania są dostępne na stronie internetowej Biura ds. Doskonałości Naukowej PAN.

Data dodania:2018-06-05
Agnieszka Garcarek-Sikorska