Tutoring RPK dla młodych naukowców

Regionalny Punkt Kontaktowy ds. Programów Badawczych UE w regionie łódzkim przygotował program wsparcia dla młodych, obiecujących naukowców z wiodących uczelni w naszym regonie oraz z instytutów naukowo-badawczych.

Działanie takie oferowane jest po raz pierwszy i ma unikatowy charakter w skali kraju. Udzielane wsparcie w formie tutoringu w zakresie rozwoju kariery naukowej ma umożliwić młodym, zdolnym naukowcom aplikowanie z sukcesem o granty ERC. W chwili obecnej granty takie nie są realizowane w Politechnice Łódzkiej.

Aby ubiegać się o uczestnictwo w projekcie, niezbędne jest wypełnienie ankiety (w załączeniu) i przesłanie jej do Działu Projektów PŁ. Osoba kontaktowa: Agnieszka Michałowska-Dutkiewicz, e-mail: agnieszka.michalowska-dutkiewicz@p.lodz.pl; telefon: 0 42 631 28 71. Zgłoszenia prosimy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do piątku 15.06. b.r.

Planowany termin rozpoczęcia szkoleń - czerwiec 2018.

Data dodania:2018-06-05
Agnieszka Garcarek-Sikorska