Szkolenia z InCites - 8 czerwca 2017 r.

Biblioteka PŁ zaprasza na szkolenie dedykowane pracownikom i studentom Politechniki Łódzkiej, na którym zaprezentowane zostanie narzędzie InCites.

InCites ™ jest indywidualnie przygotowywanym, opartym o wskaźniki bibliometryczne, internetowym narzędziem do oceny badań naukowych.
Umożliwia instytucjom akademickim i rządowym przeprowadzenie wszechstronnych analiz porównawczych w zakresie produktywności oraz efektywności instytucji i badaczy w zestawieniu z ich odpowiednikami z całego świata.
Narzędzie zostało stworzone na podstawie danych z bazy Web of Science Core Collection.

Kiedy?
8 czerwca 2017 (czwartek) o godzinie 13.00

Gdzie?
w sali 301 (III piętro)  w gmachu Biblioteki PŁ, ul. Wólczańska 223 (budynek B22). S

Kto prowadzi?
Szkolenie poprowadzi dr Klementyna Karlińska-Batres, przedstawicielka firmy Clarivate Analytics.

Data dodania:2017-06-06
Beata Ignaczak