Stypendium na wyjazd do Meksyku na SES

Organizacja Student Energy za pośrednictwem Ambasady Meksyku oferuje stypendia dla studentów na udział w szczycie INTERNATIONAL STUDENT ENERGY SUMMIT (SES). Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-18 czerwca 2017 r. w Meridzie w Meksyku.

Do udziału w szczycie zaproszeni są studenci ze 120 krajów zajmujący się dziedzinami: inżynieria, środowisko naturalne, zasoby naturalne, nauki społeczne, energetyka, a także nauki humanistyczne poświęcone środowisku i wykorzystaniu energii.

Od dnia 10 kwietnia prowadzony jest nabór zgłoszeń do konkursu. Pomiędzy 3 i 7 maja zostaną wyłonieni jego zwycięzcy.

Szczegóły na temat wymogów i przebiegu konkursu znajdują się w załączonej ulotce.

Pytania można kierować do Pani Natalii Pawelczyk tel. : +48 (22) 31 12 913, e-mail: natalia.pawelczyk@emexico.pl

Data dodania:2017-04-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska