Stypendium ministra za znaczące osiągnięcia naukowe lub artystyczne dla studentów PŁ – r. akadem. 2020/21

W załączniku przedstawiamy informacje dotyczące ogólnych warunków oraz osiągnięć uwzględnianych w ramach wnioskowania o stypendium ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego i nauki dla studentów na rok akademicki 2020/21.

Szczegółowy terminarz i sposób wnioskowania o przyznanie ww. stypendium zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

Wniosek może złożyć wyłącznie rektor uczelni albo osoba przez niego upoważniona – wyłącznie przez system OSF.

Wnioski będzie można składać nie wcześniej niż od 25.09.2020 r.

W załączeniu znajduje się także Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 1 kwietnia 2019 r. w sprawie stypendiów ministra dla studentów i młodych naukowców wraz z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 14 listopada 2019 r. zmieniającym ww. rozporządzenie.

Informacje na temat ww. świadczenia można zleźć na stronie internetowej

Data dodania:2020-07-07
Agnieszka Garcarek-Sikorska