Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Studia dualne na wzornictwie w PŁOd marca na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów (TMiWT) PŁ, ruszą studia dualne na specjalności Wzornictwo – Architektura Produktu Tekstylnego realizowane w ramach projektu „Wzornictwo praktyczne na Politechnice Łódzkiej - studia II stopnia”.

 

Wzornictwo na PŁ

 

Przygotowany na PŁ przez specjalistów program kształcenia, jest skierowany do osób zainteresowanych łączeniem nauki z praktyką. Studenci w ramach studiów dualnych zdobędą wiedzę teoretyczną, którą będą mieli okazję od razu wykorzystać w firmach, w ramach płatnych staży. W projekcie weźmie udział tylko 15 osób.

 

- Na cały tok studiów zaplanowane są różne formy wsparcia, m.in. dodatkowe zajęcia z języka angielskiego  zakończone egzaminem TELC B1/B2, wyjazdy na Targi Mody w Poznaniu i Paryżu na Premiere Vision, wizyta studyjna w ramach koncepcji „Industry 4.0” w Chinach oraz warsztaty z Trendwatcherem. Ponadto studenci będą mieli możliwość uczestnictwa w certyfikowanych kursach z zakresu budowania stron www, grafiki komputerowej i zarządzania własną marką - informuje dr inż. Marcin Barburski, adiunkt na Wydziale TMiWT, opiekun projektu.

 

Program studiów dualnych jest skierowany przede wszystkim do absolwentów kierunków plastycznych m.in.: wzornictwa, grafiki, projektowania wnętrz oraz włókiennictwa. A także do osób zainteresowanych równoczesnym rozwojem naukowym, jak i zawodowym, chcących podnosić swoje kompetencje oraz odpowiadać na potrzeby nowoczesnej gospodarki.

 

Rekrutacja prowadzona będzie w lutym poprzez portal rekrutacyjny Politechniki Łódzkiej.

 

Projekt „Wzornictwo praktyczne na Politechnice Łódzkiej - studia II stopnia” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 POWER, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Instytucją wdrażającą jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

 

pasek 4 logo


Data dodania:2019-01-28
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Politechnika Fashion Show 2018

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE