Studenckie Radio ŻAK PŁ Kultowym Miejscem

Ogłoszono wyniki tegorocznego Plebiscytu Plastry Kultury. Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej zwyciężyło w kategorii Kultowe Miejsce.

A to miejsce to nie tylko al. Politechniki 7, ale także każdy koncert, impreza czy wydarzenie, które organizujemy lub na którym jesteśmy z Wami i mówimy o nich na antenie -  mówi Joanna Pryk z Radia Żak - Dziękujemy za wasze głosy Drodzy Słuchacze.

Plaster Kultury to projekt od pięciu lat promujący najważniejsze kulturalne wydarzenia i miejsca w Łodzi.

Studenckie Radio Żak działa niekomercyjnie w Politechnice Łódzkiej już prawie 60 lat. Można go słuchać na częstotliwości 88,8 MHz w Łodzi i okolicach, a przez Internet na całym świecie. Jego ramówkę tworzą programy autorskie o tematyce kulturalnej, społecznej, muzycznej, sportowej i publicystycznej.

Data dodania:2018-02-28
Małgorzata Trocha