Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Struktura CWM



Centrum Współpracy Międzynarodowej Politechniki Łódzkiej

 

dr inż. Dorota Piotrowska

Dyrektor

Żwirki 36, bud. A-16
90-539 Łódź

Telefon:  (42) 638 38 00

Fax: (42) 631 32 49 

E-mail: director.icc@adm.p.lodz.pl

 

mgr inż. Paweł Hillebrandt

Zastępca Dyrektora CWM PŁ ds. administracyjnych

Żwirki 36, bud. A-16, pok. 206
90-539 Łódź

Telefon: (42) 638 38 27
E-mail: pawel.hillebrandt@p.lodz.pl

 

Sekcja administracyjna

 

Żwirki 36, bud. A-16
90-539 Łódź

 

Pracownicy:

 

mgr Ewa Malczyk

Lider

 

Telefon: (42) 638 38 21

Mail: ewa.malczyk@p.lodz.pl

 

mgr Magdalena Wasilewska

Prowadzenie dokumentacji w ramach Systemu Kontroli Zarządczej CWM i Zarządzania Jakością.

Telefon: (42) 638 38 19

Mail: magdalena.wasilewska@p.lodz.pl

 

mgr inż. Beata Romańska

Stypendia, rozliczanie faktur – dydaktyka.

Telefon: (42) 638 38 38

Mail: beata.romanska@p.lodz.pl

 

mgr Magdalena Konat

Zamówienia publiczne, ochrona danych osobowych.

Telefon: (42) 638 38 37

Mail: magdalena.konat@p.lodz.pl

 

mgr Julita Dragan

Obsługa finansowa programów edukacyjnych (Erasmus+ , FSS).

Telefon: (42) 638 38 60

Mail: julita.dragan@p.lodz.pl

 

 

Sekcja techniczno-gospodarcza

 

Żwirki 36, bud. A-16
90-539 Łódź

 

Pracownicy:

 

mgr Ewa Malczyk

Lider

 

Telefon: (42) 638 38 21

Mail: ewa.malczyk@p.lodz.pl

 

inż. Dariusz Owczarek

Administrowanie siecią komputerowa CWM.

Telefon: (42) 638 38 29

Mail: dariusz.owczarek@p.lodz.pl

 

mgr inż. Piotr Bankowiak

Administrowanie siecią komputerowa CWM.

Telefon: (42) 638 38 39

Mail: piotr.bankowiak@p.lodz.pl

 

Mirosław Trzciński

Archiwum, sprawy techniczne.

Telefon: (42) 638 38 45

miroslaw.trzcinski@p.lodz.pl

 


Data dodania:2017-09-22
Data aktualizacji2018-05-29

Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE