Starszy portier - recepcjonista w I Domu Studenta Politechniki Łódzkiej

Dyrekcja Osiedla Akademickiego poszukuje pracownika na stanowisko: Starszy portier - recepcjonista.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Osiedle Akademickie, I Dom Studenta
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: Starszy portier - recepcjonista
DATA OGŁOSZENIA: 06.09.2019 rok
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 25.09.2019 rok (godz. 1500

Osiedle Akademickie PŁ poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za:

• Organizację i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji;
  • Życzliwą obsługę gości;
  • Udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokojów hotelowych;
  • Dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji pokojów;
  • Prowadzenie książki meldunkowej oraz wydawanie kluczy do pokojów i  pomieszczeń wspólnych;
  • Obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i  bezgotówkowej;
  • Obsługę: centrali telefonicznej, terminala płatniczego, komputera oraz innych urządzeń biurowych;
  • Przyjmowanie korespondencji oraz przekazywanie dokumentów i przesyłek do  adresatów;
  • Utrzymywanie na bieżąco porządku i właściwego wyglądu estetycznego pomieszczeń recepcji.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia co najmniej średniego;
  • Doświadczenia  w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • Umiejętności obsługi pakietu MS Office;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu średnim;
  • Uczciwości i rzetelności;
  • Dobrej organizacji pracy, wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, samodzielności i odpowiedzialności.

Zainteresowanym oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Korzystne warunki socjalne.

Kandydaci przystępujący do konkursu są zobowiązani złożyć następujące dokumenty:

• Życiorys (CV);
  • Dokumenty (kserokopie) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje;
  • Podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej -  załącznik nr 1 oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 2.

Oferty prosimy przesyłać do dnia 25 września 2019 roku na adres e-mail: anna.garnys@p.lodz.pl  (w tytule maila proszę dopisać „oferta pracy bądź na adres pocztowy:
Politechnika Łódzka I Dom Studenta, al. Politechniki 3b, 90-924 Łódź, z dopiskiem na kopercie „dokumenty aplikacyjne” lub osobiście w biurze kierownika I Domu Studenta, al. Politechniki 3b, 90-924 Łódź, pok. nr 10.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów Uczelnia nie zwraca.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze pół etatu.

Data dodania:2019-09-09
Filip Podgórski,