Starszy portier - recepcjonista w I Domu Studenta PŁ

MIASTO: Łódź

STANOWISKO: Starszy portier - recepcjonista

DATA OGŁOSZENIA: 08.04.2019 rok

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 24.04.2019 rok (godz. 1500)

Osiedle Akademickie PŁ poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za:

• organizację i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji;
  • życzliwą obsługę gości;
  • udzielanie informacji o dostępności, standardzie i wyposażeniu pokojów hotelowych;
  • dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji pokojów;
  • prowadzenie książki meldunkowej oraz wydawanie kluczy do pokojów i pomieszczeń wspólnych;
  • obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej;
  • obsługę: centrali telefonicznej, terminala płatniczego, komputera oraz innych urządzeń biurowych;
  • przyjmowanie korespondencji oraz przekazywanie dokumentów i przesyłek do  adresatów;
  • utrzymywanie na bieżąco porządku i właściwego wyglądu estetycznego pomieszczeń recepcji;

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia co najmniej średniego;
  • doświadczenia  w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • umiejętności obsługi pakietu MS Office;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu średnim;
  • uczciwości i rzetelności;
  • dobrej organizacji pracy, wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, samodzielności i odpowiedzialności.

Zainteresowanym oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • korzystne warunki socjalne.

Kandydaci przystępujący do konkursu są zobowiązani złożyć następujące dokumenty:

• życiorys (CV);
  • dokumenty (kserokopie) potwierdzające przebieg pracy zawodowej, wykształcenie, dodatkowe uprawnienia i kwalifikacje oraz ewentualne referencje;
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej -  załącznik nr 1 oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 2.

Oferty prosimy przesyłać do dnia 24 kwietnia 2019 roku na adres e-mail: anna.garnys@p.lodz.pl  (w tytule maila proszę dopisać „oferta pracy bądź na adres pocztowy:
Politechnika Łódzka I Dom Studenta, al. Politechniki 3b, 90-924 Łódź, z dopiskiem na kopercie „dokumenty aplikacyjne” lub osobiście w biurze kierownika I Domu Studenta, al. Politechniki 3b, 90-924 Łódź, pok. nr 10.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych dokumentów Uczelnia nie zwraca.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze pół etatu.

Data dodania:2019-04-08
Anna Boczkowska