Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Sprawdź się w bezpłatnym teście sprawności!Zapraszamy do udziału w wiosennym Teście Coopera, który polega na pokonaniu jak najdłuższego dystansu w ciągu 12 minut. - Można biec lub maszerować - zachęcają do udziału organizatorzy imprezy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

- Zachęcamy wszystkich studentów, doktorantów i pracowników Politechniki Łódzkiej do udziału w imprezie. Na test można zabrać ze sobą rodzinę i znajomych - zaprasza do udziału doc. Marek Sekieta, pełnomocnik rektora ds. kształcenia i prezes KU AZS PŁ. - Zachęcamy do wspólnego przetestowania poziomu swojej sprawności fizycznej: dla części po intensywnych treningach, dla części jako początek przygody z regularną aktywnością fizyczną. Każdy uczestnik Testu Coopera otrzyma numer startowy, cerytyfikat z wynikiem oraz butelkę wody.


Test Coopera odbędzie się na boisku wielofunkcyjnym Politechniki Łódzkiej (Al. Politechniki 11) w niedzielę, 21 maja, w godzinach 10.00 -15.00.


Wydarzenie jest organizowane dwa razy do roku, na wiosnę i na jesieni w całej Polsce. W Łodzi organizatorem jest Akademicki Związek Sportowy Politechniki Łódzkiej, który od wielu lat bierze udział w tej imprezie.


Data dodania:2017-05-15
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Plakat zapowiadający Test Coopera. Maj 2017.

Uczelnia

Nasze Media

/galeria

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE