Spotkanie ósme – 15 maja 2008 r.

Naszym gościem był Maciej Orłoś. Tym razem spotkanie zaplanowano wyjątkowo na godzinę 20-tą ponieważ Pan Maciej prowadził Teleexpres i na 19-nastą nie zdążyłby dojechać z Warszawy. Właśnie opowieść o kulisach produkcji i emisji tego powszechnie znanego i lubianego programu informacyjnego stanowiła znaczną część spotkania.
O tym jak jakim powodzeniem cieszy się wśród widzów Telexspres niech świadczy fakt, że emitowany jest nieprzerwanie od 17 lat. Nasz gość nie ogranicza się jednak tylko do roli prezentera telewizyjnego. Prowadził kilka programów autorskich, zagrał w kilku filmach, napisał nawet dwie książki dla dzieci. Jednak bezsprzecznie największą popularność przyniosły mu występy w TVP. Otrzymał nagrodę Wiktora w kategorii osobowość telewizyjna.
Spotkanie zakończone zostało krótkim szkoleniem z mowy ciała i prawidłowego zachowania scenicznego. Jak widać nasz gość jest o sobą szerokim wachlarzu umiejętności i zainteresowań.

Data dodania:2008-04-30
Filip Podgórski