Spotkanie informacyjne dotyczące programu Top500 Innovators Science - Management – Commercialization

W czwartek (20 czerwca) o godz. 14:30 w Sali Senatu odbędzie się spotkanie z  uczestniczką drugiej edycji programu stażowo-szkoleniowego Top500 Innovators Science - Management – Commercialization, dr inż. Dorotą Bociągą, która wyjechała na uniwersytet Stanford (California, USA) jesienią 2012 roku. Odbyła tam dwumiesięczne szkolenie a następnie 3 tygodniowy staż w firmie Nanometrics Incorporated (Milpitas, CA, USA).

Na spotkaniu dr Dorota Bociąga opowie o swoich doświadczeniach związanych z tym wyjazdem. Chciałabym, aby jak najwięcej osób z naszej uczelni mogło doświadczyć pobytu na jednej z najlepszych uczelni świata i przywiozło ze sobą na Politechnikę Łódzką ten odmienny stan umysłu, wiedzę, zapał i energię do działania. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich – zarówno tych, którzy wciąż się wahają, jak i tych, którzy potrzebują utwierdzić się w przekonaniu o swojej decyzji – zachęca dr Bociąga.

Przypominamy, iż do 4 lipca trwa rekrutacja uzupełniająca do trzeciej edycji programu „Top 500 Innovators Science, Management, Commercialization". Uczestnicy trzeciej edycji programu wyjadą w terminie październik – grudzień 2013 r. do najlepszych uczelni świata według rankingu szanghajskiego. Aplikacje kandydatów będą przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza aplikacyjnego w dniach 5-23 czerwca 2013 roku.

Serdecznie zapraszamy!

Data dodania:2013-06-19