Spotkanie brokerskie Nuclear Physics Innovation, warsztaty Nuclear Physics Research-Technology Coaction

Wydarzenie odbędzie się 11-12 października 2018 r. w budynku Środowiskowego Laboratorium Ciężkich Jonów Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie brokerskie i warsztaty są organizowane przez Enteprise Europe Network i konsorcjum projektu ENSAR 2 – NUPIA.

Zarówno spotkanie brokerskie jak i warsztaty skierowane są do szerokiego grona uczestników – laboratoriów, uniwersytetów, przedsiębiorstw z takich obszarów jak: fizyka, biologia, chemia, elektronika, energetyka, medycyna, materiały, aeronautyka, informatyka, urządzenia i narzędzia badawcze. Spotkanie brokerskie i warsztaty mają na celu zintensyfikować procesy transferu technologii oraz stworzyć uwarunkowania dla współpracy badawczo-rozwojowej oraz działalności naukowo-innowacyjnej.

Rejestracja na spotkanie brokerskie.

Data dodania:2018-06-20
Agnieszka Garcarek-Sikorska