Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Specjalizacje



 

Poniżej lista specjalizacji realizowanych przez Centrum Sportu PŁ.

 

Body art, pilates - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący -  mgr Paweł Wlazło

Terminy: środa - godz. 14:15;

czwartek - godz. 8:15 i godz. 10:15

 

Pływanie - obiekt, Zatoka Sportu Al. Politechniki 10

Prowadzący:  mgr Joanna Lipińska

                      mgr Tomasz Melka

                      mgr Monika Boruch

                      mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska

                      mgr Sławomira Bergman

                      mgr Jerzy Baykowski

Terminy: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 9:30 i 9:30 - 11:00

 

Siłownia - obiekt: siłownia Centrum Sportu PŁ , Al. Politechniki 11

Prowadzący -  mgr Marcin Laśkiewicz

Terminy: poniedziałek - godz. 14:15 i godz. 16:15;

środa - godz. 14:15 i godz. 16:15;

piątek - godz. 12:15, godz. 14:15, godz. 16:15

 

Samoobrona - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący - mgr Jerzy Baykowski

Terminy:  wtorek godz. 14:15

                czwartek - godz. 14:15

 

Judo - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzacy - mgr Tomasz Piasecki

Terminy: poniedziałek - godz. 16:15;

               środa - godz. 16:15

 

Prowadzący - mgr Jerzy Baykowski

Terminy: wtorek - godz. 16:15 i czwartek - godz. 16:15

 

Stretching  - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadzący - mgr Piotr Milbrandt

Terminy: poniedziałek - godz. 12:15;

               wtorek - godz. 10:15;

               środa - godz. 12:15

 

Taniec nowoczesny - obiekt: sala nr 8 w Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadząca - mgr Ewa Brochocka

Terminy: poniedziałek - godz. 12:15;

               środa - godz. 12:15

 

Taniec towarzyski - obiekt: sala nr 8 w Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadząca - mgr Agata Czarnecka

Terminy: poniedziałek 10:15, godz. 14:15;

wtorek - godz. 8:15, godz. 10:15;

piątek - godz. 14:15; godz. 16:15

 

Piłka nożna - obiekt: boisko Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Sławomir Ścieszko

Terminy: poniedziałek - godz. 14:15, godz. 16:15,

środa - godz. 14:15, godz. 16:15;

piątek - godz. 12:15, godz.14:15, godz. 16:15

 

Fitness - obiekt: sala nad Undergroundem, Al. Politechniki 9A

Prowadząca - mgr Sławomira Bergman

Terminy: poniedziałek: godz. 8:15; godz. 10:15

 

Fitness - Prowadzaca - mgr Katarzyna Bujacz - Kaczmarska

Terminy: piątek - godz. 8:15, godz. 10:15

 

Płaski brzuch - Prowadząca - mgr Monika Boruch

Terminy: piątek godz. 12:15

 

Fitness - obiekt: sala nr 8 w Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący - mgr Paweł Wlazło

Terminy: piatek godz. 8:15, 10:15, 12:15

 

Fitness+siłownia - obiekt: sala nr 8 w Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący: mgr Rafał Bieniek

Terminy: wtorek - godz. 14:15, godz. 16:15;

czwartek - godz. 14:15, godz. 16:15

 

Koszykówka  K i M - obiekt: sala gimnastyczna na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. ul. Wólczańska 171/173

Prowadzący - mgr Daiva Jodeikaite

Terminy: poniedziałek godz. 10;15; godz. 12:15;

 

Prowadząca - mgr Ewa Brochocka

Terminy: środa - godz. 8:15

 

Piłka siatkowa K i M -  obiekt: sala gimnastyczna na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności ul. ul. Wólczańska 171/173

Prowadzący - mgr Mariusz Koralewski

Terminy: poniedziałek - godz. 8:15;

wtorek - godz. 14:15; godz. 16:15;

czwartek - godz. 12:15; godz. 14:15; godz. 16:15;

 

Prowadzący - mgr Piotr Piotrowski

Terminy: poniedziałek - godz. 14:15; godz. 16:15;

czwartek - godz. 8:15; godz. 10:15;

piątek - godz. 12:15, godz. 14:15

 

Prowadzący - mgr Paweł Wójcik

Terminy: środa - godz. 12:15, godz. 14:15, godz. 16:15

piątek - godz. 8:15, godz. 10:15,

 

TRX - trening wzmacniający - obiekt: sala nr 8 w Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący: mgr Marcin Skrydalewicz

Terminy: poniedziałek - godz. 16:15

 

Prowadzący: mgr Piotr Milbrandt

Terminy: środa 14:15

 

Cross trening - obiekt: sala nr 8 w Centrum Sportu PŁ, Al. Politechniki 11

Prowadzący: mgr Marcin Skrydalewicz

Termin: środa - godz. 16:15

 

Prowadzacy: mgr Tomasz Piasecki

Termin: czwartek - godz. 6:30


Data dodania:2007-04-02
Data aktualizacji2019-03-03

Wprowadzone przez:
Małgorzata Woźniak,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE