Specjalista w Dziale Projektów Politechniki Łódzkiej

Dział Projektów Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: specjalista

Nazwa stanowiska: specjalista
Miejsce pracy: Politechnika Łódzka, Dział Projektów, ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź, budynek A33

Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało w szczególności::

• analiza możliwości dofinansowania projektów z programów unijnych;
  • monitorowanie terminów i rodzajów naborów wniosków;
  • doradztwo w sprawach projektów;
  • przygotowywanie aplikacji, w tym wszystkich niezbędnych dokumentów, kosztorysów, harmonogramów;
  • ocena formalnych i technicznych możliwości realizacji projektów oraz ocena formalna dokumentacji projektowej;
  • kompleksowy nadzór nad składaniem wniosków, wdrażaniem i rozliczaniem projektów, w tym monitorowanie rzeczowej realizacji projektów i utrzymania wskaźników efektów w okresie trwałości.

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie wyższe magisterskie;
  • studia podyplomowe lub certyfikaty związane z zarządzaniem projektami;
  • minimum 4-letnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym przynajmniej 2-letnie na stanowiskach związanych z koordynacją lub realizacją projektów;
  • znajomość regulacji krajowych i unijnych w zakresie realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
  • znajomość prawa zamówień publicznych;
  • biegła obsługa programów Word, Excel;
  • doświadczenie w aplikowaniu (zarządzaniu i rozliczaniu) do POIG (lub POIR), POIŚ, RPO w zakresie przygotowania studiów wykonalności i/lub wniosków aplikacyjnych, w tym przygotowaniu harmonogramów i/lub budżetu projektu i/lub analizy finansowej, potwierdzone referencjami od podmiotów aplikujących z podaniem danych kontaktowych do osób mogących potwierdzić doświadczenie;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Umiejętności:

• bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • odpowiedzialność i własna inicjatywa w podejmowaniu działań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność;
  • rzetelność;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • kultura osobista;
  • biegłość językowa;
  • samodzielność i zaangażowanie;
  • nastawienie na rozwój zawodowy;
  • umięjętność pracy pod presją czasu.

Oferowane warunki:

• stabilna praca w dynamicznym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • miła i przyjazna atmosfera.

Wymagane dokumenty:

• cv;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie.

Sposób i miejsce składania aplikacji:
Pisemnie na adres: Politechnika Łódzka, Dział Projektów, Łódź, ul. Żeromskiego 116, 90-924 Łódź lub e-mailowo na adres: rnp@adm.p.lodz.pl

Termin składania aplikacji:
Aplikacje należy składać do dnia 10.03.2017 r.
Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Dział Projektów Politechniki Łódzkiej zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu rekrutacji zostaną o tym powiadomione w terminie do 2 tygodni od ostatniego dnia składania aplikacji.

CV powinno być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

„Politechnika Łódzka z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeromskiego 116, jako administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji na stanowisko specjalista. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne. W przypadku podania danych w zakresie szerszym aniżeli wynikający z art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz.94 ze zm.) prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych”.

Data dodania:2017-02-20
Filip Podgórski