Specjalista ds. technicznych / technolog w Sekcji ds. Obsługi Obiektu ACSD

W związku z poszerzeniem działalności o nowo otwierany obiekt AKADEMICKIE CENTRUM SPORTOWO-DYDAKTYCZNE PŁ „ZATOKA SPORTU”, Politechnika Łódzka poszukuje pracowników na stanowiska: Specjalista ds. technicznych / technolog w Sekcji ds. Obsługi Obiektu ACSD.

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. technicznych / technolog w Sekcji ds. Obsługi Obiektu ACSD
Liczba etatów: 2 etaty
Wymiar etatu: pełny wymiar czasu pracy
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Miejsce pracy: Łódź, Al. Politechniki 10
system podstawowy (2 zmiany) lub system równoważnego czasu pracy, w którym dobowy wymiar czasu może być przedłużony do 12 godzin wg. ustalonego harmonogramu
Termin składania dokumentów: 28.03.2017 r.
Planowany termin zatrudnienia: 01.05.2017 r.

Zakres obowiązków na w/w stanowisku:

• bieżący nadzór systemów techniki basenowej, nadzór i kontrola parametrów wody basenowej,
  • bieżący nadzór techniczny nad obiektem, maszynami i urządzeniami,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej,
  • zgłaszanie Kierownikowi Sekcji ds. Obsługi Obiektu ACSD wszelkich usterek urządzeń technicznych obiektu w trakcie eksploatacji oraz innych zauważonych nieprawidłowości,
  • dbałość o oszczędne gospodarowanie energią cieplną, elektryczną, wodą i innymi materiałami eksploatacyjnymi,
  • sporządzanie dziennych raportów pracy,
  • udzielanie informacji oraz obsługa klientów w zakresie dostępu do urządzeń obiektu.

Wymagania kwalifikacyjne (niezbędne):

• wykształcenie min. średnie, preferowane osoby z wykształceniem technicznym w specjalności: elektrycznej, hydraulicznej, mechanicznej, instalacji gazowych, klimatyzacyjno – wentylacyjnej lub innej technicznej.
  • min. 5 lat stażu pracy, w tym doświadczenie w zakresie nadzoru nad maszynami, urządzeniami,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność,
  • posiadanie następujących cech osobowych i umiejętności psychospołecznych: poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania, rzetelność, dokładność, komunikatywność, chęć zdobywania wiedzy i poszerzania kwalifikacji.

Wymagania pożądane:

• znajomość technologii uzdatniania wody basenowej,
  • znajomość zagadnień dotyczących wentylacji pomieszczeń,
  • umiejętność obsługi i konfiguracji sieci komputerowych,
  • umiejętność i doświadczenie w obsłudze i konfiguracji systemów akustyczno-nagłośnieniowych,
  • uprawnienia lub świadectwo kwalifikacji w zakresie jednej z ww. specjalności.

Wymagane dokumenty:

• życiorys (CV),
  • list motywacyjny,
  • odpis lub kserokopia dokumentów potwierdzających uzyskany poziom wykształcenia oraz doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy),
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i uprawnienia,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z konkursem, dla potrzeb niezbędnych dla jego realizacji i dokumentacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922),
  • spis wszystkich dokumentów składanych w ofercie przez kandydata.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w terminie do dnia 28.03.2017 r. do godz. 15:00 osobiście w zamkniętej kopercie z podanym imieniem, nazwiskiem i adresem kandydata w Sekretariacie Kanclerza Politechniki Łódzkiej przy ul. Żeromskiego 116 z dopiskiem „Dotyczy konkursu na stanowisko Specjalisty ds. technicznych/technologa basenowego w ACSD” lub drogą elektroniczną na adres anna.domanska.1@p.lodz.pl
Za datę wpływu uważa się datę doręczenia dokumentów. Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

Politechnika Łódzka z siedzibą w Łodzi, przy ul. Żeromskiego 116, jako administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. technicznych/technologa basenowego w ACSD. Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne. W przypadku podania danych w zakresie szerszym aniżeli wynikający z art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz.94 ze zm.) prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Data dodania:2017-03-15
Filip Podgórski