Silniejsze i bezpieczniejsze – Jak ludzie, organizacje i instytucje mogą skuteczniej zapobiegać i reagować na przemoc wobec kobiet z niepełnosprawnościami?

W ramach 29. światowej Kampanii 16 Dni Akcji Przeciw Przemocy ze względu na Płeć i obchodów Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, wraz z krajowymi Partnerkami i Ambasadorkami europejskiego projektu Nie znaczy nie – przeciwdziałanie przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami, zapraszamy na panel ekspercki dotyczący przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami oraz empowermentu/upełnomocnienia jako strategii zapobiegania i przeciwdziałania.

Panel odbędzie się 3 grudnia o godz. 19.30 za pośrednictwem platformy Zoom.

Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy, będzie także prowadzona transkrypcja na żywo. Zapisy przyjmujemy do godz. 15.00, 2 grudnia, przez formularz: https://bit.ly/16_dni_panel.

Do udziału zapraszamy szczególnie przedstawicielki i przedstawicieli organizacji i instytucji:

• zajmujących się przeciwdziałaniem przemocy (wymiaru sprawiedliwości, pomocy społecznej, sektora edukacji i in.)
  • działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami
  • działających na rzecz praw kobiet/praw człowieka
  • a także wszystkie osoby z niepełnosprawnościami i bez niepełnosprawności zainteresowane tematyką panelu.

Data dodania:2020-11-30
piotr.zajac