Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Siemens przygotował projekt dla inżynierekSpecjalny program mający zwiększyć kompetencje cyfrowe studentek uczelni technicznych w obszarze "Industry 4.0" przygotowała firma Siemens.

 

W ramach projektu „Inżynierki 4.0”, którego patronem jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy, przygotowano warsztaty prowadzone przez ekspertów od technologii przemysłowej, finansów w przemyśle i komunikacji.

 

- Siemens widzi potrzebę wsparcia przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, dlatego oferuje program zwiększający ich kompetencje i możliwości zdobycia pracy. Studentki wyposażone w wiedzę w obszarze Industry 4.0 łatwiej znajdą zatrudnienie i to jest głównym celem naszego programu - mówi Cezary Mychlewicz, dyrektor ds. marketingu branż przemysłowych w Siemens.

 

Projekt „Inżynierki 4.0” wpisuje się w inicjatywę Siemensa „Potencjał kobiet dla branży technologicznej” mającą na celu wsparcie przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, a producentom ułatwienie znalezienia chętnych do pracy w zawodach technicznych.

 

Do programu „Inżynierki 4.0”  można się zgłaszać do 27 lutego. Więcej informacji i rejestracja: www.siemens.pl/inzynierki4-0

 

Źródło: Inforamcja prasowa organizatora


Data dodania:2018-02-07
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Małgorzata Trocha,
Zdjęcia
Reklama projektu Inżynierki 4.0

Uczelnia

Nasze Media

/galeria
Blog Politechniki Łódzkiej

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE