Rekrutacja.p.lodz.pl
Wikamp


Fb

 

 

Politechnika Łódzka

 

Sesja brokerska w obszarach: Nanotechnology, Advanced Materials, Manufacturing & Processing20 listopada w brytyjskim Birmingham odbędzie się sesja brokerska w obszarach: Nanotechnology, Advanced Materials, Manufacturing & Processing.

 

Sieć Enterprise Europe Network we współpracy z Siecią Naukowo-Innowacyjną, BEIS, Innovate UK oraz brytyjskimi, niemieckimi i polskimi Krajowymi Punktami Kontaktowymi (KPK) zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowym wydarzeniu brokerskim dotyczącym nanotechnologii, zaawansowanych materiałów, produkcji i przetwarzania.


Jest to bezpłatne jednodniowe wydarzenie, podczas którego zaprezentowane zostaną najbliższe tematy konkursowe oraz uwagi i oczekiwania ze strony Komisji Europejskiej. Swoimi doświadczeniami podziela się również Ci, którzy tworzą już międzynarodowe partnerstwa.


Będzie to szczególna okazja do zaprezentowania swoich pomysłów przed czołowymi organizacjami badawczymi i innowatorami z branży.


Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z ekspertami z Krajowych Punktów Kontaktowych, Innovate UK i Enterprise Europe Network.
 

Rejestracja dostepna na stronie interentowej


Data dodania:2018-09-19
Data aktualizacji
Data zakończenia
Wprowadzone przez:
Agnieszka Garcarek-Sikorska,

Wydziały I JEDNOSTKI UCZELNIANE