Samodzielny referent w Dziale Eksploatacji Budynków i Budowli (ATE) Politechniki Łódzkiej

Dział Eksploatacji Budynków i Budowli (ATE) Politechniki Łódzkiej ogłasza nabór na stanowisko: samodzielny referent.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka, Dział Eksploatacji Budynków i Budowli (ATE)
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: samodzielny referent
DATA OGŁOSZENIA: 11.04.2019r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 24.04.2019r. (godz.15.00)

Dział Eksploatacji Budynków i Budowli PŁ poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za:

• Obsługę formalną i merytoryczną przy archiwizowaniu dokumentacji budynków i budowli Politechniki Łódzkiej.
  • Rozliczanie mediów Politechniki Łódzkiej ( prąd, woda, ciepło, gaz i telefony).
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji dla osób z Działu ATE.
  • Przygotowanie, gromadzenie i przechowywanie dokumentacji jednostki;
  • Prowadzenie Ksiąg ewidencji Działu ATE.
  • Obsługę administracyjno-biurową z wykorzystaniem pakietu MS OFFICE i urządzeń biurowych.
  • Obsługę informacji telefonicznej.
  • Uczestnictwo w procedurach związanych z zamówieniami publicznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego (preferowana wykształcenie techniczne);
  • Znajomości zagadnień związanych z zarządzaniem nieruchomości .
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo wysokich zdolności komunikacyjnych, empatii, zaawansowanych kompetencji społecznych, wysokiej kultury osobistej;
  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielności i odpowiedzialności;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie lub mailowo.

Informujemy, że złożonych dokumentów aplikacyjnych Uczelnia nie zwraca.
Dokumenty aplikacyjne, zawierające:

• CV ze zdjęciem
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla kandydatów do pracy w Politechnice Łódzkiej - załącznik nr 1 oraz zgodę Kandydata na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 7 RODO) – załącznik nr 2.

należy składać w Kancelarii (Dziale Kancelaryjno-Archiwalnym, ul. Żeromskiego 116, budynek A28) w zaklejonej kopercie z dopiskiem "Samodzielny referent w Dziale Eksploatacji Budynków i Budowli (ATE)" lub przesyłać na adres mailowy: grzegorz.zawadzki@p.lodz.pl do dnia 24.04.2019r. (godz.15.00).

Data dodania:2019-04-11
Filip Podgórski