Samodzielna/y księgowa/y w Kwesturze – Sekcji Ewidencji Majątku Politechniki Łódzkiej

Kwestura – Sekcja Ewidencji Majątku Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na stanowisko samodzielna/y księgowa/y.

INSTYTUCJA: Politechnika Łódzka – Kwestura – Sekcja Ewidencji Majątku
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: samodzielna/y księgowa/y
DATA OGŁOSZENIA: 24.10.2017 roku
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 08.11.2017 roku

Zakres obowiązków:

• Kwalifikowanie majątku trwałego do odpowiednich grup rodzajowych Klasyfikacji Środków Trwałych;
  • Uzgadnianie stanu aktywów trwałych (analiza kont księgowych);
  • Sporządzanie dokumentów związanych z ewidencją majątku trwałego;
  • Sporządzanie zestawień niezbędnych do sprawozdawczości i analizy majątku trwałego;
  • Dekretacja i wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego FK (rejestru VAT, korekt i innych) dokumentów dotyczących aktywów trwałych;
  • Dekretacja i wprowadzanie do systemu majątku trwałego MT dokumentów dotyczących zmian stanu aktywów trwałych.

Wymagania wobec kandydata:

• Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność typowania środków trwałych do odpowiednich grup rodzajowych;
  • Doświadczenie w księgowości w zakresie środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz środków trwałych w budowie;
  • Znajomość zasad amortyzacji;
  • Znajomość przepisów prawa regulujących majątek trwały;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Mile widzialne doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań do GUS.

Zgłoszenia zawierające: CV ze zdjęciem, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie (kopie dyplomów, certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia w zakresie ukończonych kursów, udziału w szkoleniach) prosimy składać w Sekretariacie Kwestury PŁ w godz. 10:00 – 14:00 do dnia 08.11.2017 roku, Łódź, ul. Żeromskiego 116.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Złożonych ofert Uczelnia nie zwraca.

W przesłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli; „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych t.j. Dz.U. 2016 poz. 922).

Data dodania:2017-10-24
Filip Podgórski